Tam gdzie inni prawnicy rozkładają ręce my dopiero rozpoczynamy swoją pracę

mec. Dariusz Samoszuk i mec. Karol BorkowskiTEL: 791 919 097 | 501 875 985 - Kancelaria Radcowska Samoszuk Borkowski

Świadczy kompleksowe usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju.

Zakres usługTEL. 791 919 097 I 501 875 985

przed sądami, organami ścigania oraz innymi instytucjami.

Prowadzimy sprawy sądowe, sporządzamy opinie prawne, projekty umów gospodarczych, udzielamy pisemnych i  ustnych porad prawnych, prowadzimy negocjacje, reprezentujemy Klientów podczas mediacji i przed Sądami.

Dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego przyjętego przez nas zlecenia osiągnęliśmy możliwie najwyższy poziom wygranych spraw i zadowolonych Klientów. Zapewniany fachową pomoc, opiekę i wsparcie od pierwszego spotkania do zakończenia sprawy.

Kancelaria była odpowiedzialnaza konsultacje

w zakresie wprowadzanych przepisów prawa z Ministerstwem Energii oraz późniejszy nadzór przez Urząd Regulacji Energetyki. Obecnie już od kilku lat Kancelaria obsługuje firmy z branży motoryzacyjnej z rynku białostockiego oraz prowadzi sprawy sądowe przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym w zakresie zaniżanych odszkodowań z tytułu szkód komunikacyjnych. Zespół Kancelarii bardzo często prowadzi sprawy o charakterze precedensowym, jak chociażby o świadczenia wyrównawcze przysługujące byłym agentom, sprawy o charakterze międzynarodowym, a także sprawy gdzie niezbędnym elementem jest ścisła współpraca z biurami detektywistycznymi.

Sieć kontaktóww Polsce oraz za granicą

Ponadto przez lata pracy Kancelaria wypracowała sobie sieć kontaktów w całej Polsce oraz za granicą z Kancelariami Radców Prawnych, Kancelariami Adwokackimi, Komornikami a także biurami detektywistycznymi dzięki czemu możemy szybciej i skuteczniej załatwić daną sprawę.

Dotychczas Kancelaria prowadziła sprawy na terenie Białorusi, Holandii, Czech, a także Niemiec. 

Oferta dlaBiznesu

Prawnik również dla przedsiębiorców

powinien być przedsiębiorczym prawnikiem. Dlatego swoją działalność definiujemy także jako Centrum Obsługi Biznesu. Rolą nie jest siedzenie w fotelu w oczekiwaniu na telefon lub maila. Angażujemy się w działalność Klienta identyfikując możliwe problemy i sfery, w których nasze działania zwiększą efektywność jego firmy. Celem współpracy z przedsiębiorcami jest zagwarantowanie im skupienia się wyłącznie na realizacji ich pasji i zarabianiu na tym pieniędzy. Z dumą mówimy, że Kancelaria ma wkład w ich sukcesie.

Inwestycja budowlana angażuje duże środki pieniężne i istotne interesy jej uczestników. Bez znajomości realiów placu budowy nie można udzielać trafnych porad. Budowę obsługiwaliśmy ze strony inwestora, generalnego wykonawcy, wykonawcy i podwykonawcy. Dzięki temu na fundamencie wiedzy teoretycznej Kancelaria postawiła mocną konstrukcję praktyki. Swoją wiedzą z tej dziedziny dzielimy się na portalach branżowych i blogu.

Działamy na każdym etapie funkcjonowania spółek. Od powstania idei biznesu i jego wcielenia w życie przez założenie spółki, poprzez jej codzienną działalność, aż do jej zamknięcia. Przekładamy cele inwestorów na rozwiązania prawne. Zapewniamy tę samą bezkompromisową jakość obsługi rodzinnym spółkom cywilnym, star-up’owym sp. z o.o. i spółkom akcyjnym z ambicjami zawojowania rynku europejskiego.

Oferta dlaKlientów indywidualnych

REPREZENTOWANIE PRZED SĄDAMI I ORGANAMI ADMINISTRACJI

Pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że prawie wszystkie czynności, które podejmujesz na co dzień regulowane są przez prawo.

WŁASNOŚĆ, NIERUCHOMOŚCI

Dom to zdecydowanie więcej niż numer księgi wieczystej. Dlatego czynności związane z nieruchomościami wymagają szczególnej zadbania o bezpieczeństwo.

SPRAWY PRACOWNICZE

Problemy w pracy są jednym z największych źródeł stresu. W końcu wpływają bezpośrednio na utrzymanie Twojej rodziny.

ODSZKODOWANIA

Nie mogę zapewnić Cię, że nie spotka Cię w życiu żaden wypadek. Ale mogę zagwarantować, że pomogę Ci usunąć jego skutki.

SPADKI, TESTAMENTY

W momencie straty bliskiej osoby ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest myślenie o formalnościach.

REKLAMACJE, SPRAWY KONSUMENCKIE

Prawo zapewnia Ci jako konsumentowi szeroką ochronę. Jednak często machasz na nią ręką. Bo szkoda czasu, bo nie będę się szarpał za kilkaset złotych, bo i tak napiszą odpowiedź odmowną./p>

NASZEREFERENCJE

NASIKLIENCI

Zachęcamy do kontaktu z wszelkimi pytaniami

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!


    Kancelaria Radcowska Samoszuk Borkowski s. c.

    ul. Cz. Miłosza 35, 15-265 Białystok

    +48 791 919 097 +48 501 875 985

    Pn.-Pt. 8:30-16:30

    w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym